S láskou
a porozuměním!

JSEM ZDE PRO ZACHYCENÍ VAŠICH DŮLEŽITÝCH OKAMŽIKŮ.

VZPOMÍNKY, KTERÉ JSOU JAKO KNIHA.

KNIHA KDE NENÍ TŘEBA SLOV.

Pojďme vytvořit i tu Vaši. 

Jak pracuji...

Do své práce dávám vše. Je v ní kus mne a hlavně velký kus Vás.  Nechci předávat „jen“ fotky, chci předat vzpomínku na celý život. Vzpomínku, která rozesměje či rozpláče, zkrátka fotografie které budou mluvit… mluvit za Vás.

Miluji zachycení okamžiku jako takového, nestrojeného a prožitého. Ovšem ne každý si dokáže stoupnout před objektiv a odmyslet si, že jej někdo fotí. Proto kombinuji přirozenost a nazvěme to trochou strojenosti.  Vždy hledám takovou cestu, aby Vám bylo focení co nejvíce příjemné. Páru, který zmateně kouká po okolí a snaží se pohledem najít záchranný bod, protože nevědí, co mají dělat a je jim trapně, focení příjemné není. V takovém případě přijde na řadu ta trocha strojenosti, ale vždy s láskou, a abyste to stále byli Vy. Jsem si plně vědoma, že spousta z Vás je na focení prvně a ode mě očekává, že poradím. Neberu vzpomínkám přirozenost, jen je s Vámi tvořím, aby vznikly přesně takové, jaké jste si je vysnili.

Co nedělám...

Nenutím lidi do ničeho, co nechtějí… Vždy jsem moc ráda, když se mnou třeba novomanželé jdou do nějakého nápadu a nechají se přesvědčit například k lehnutí na zem či běhu po poli. Fotograf vidí vždy trochu více, zatímco pro vás je to jen škaredá zeď, já vidím super možnost využití geometrie a v hlavě již mám kompletní výslednou fotku. Ve většině případů je z nesmělého „já nevím“ při focení, výsledné „wow“ při předávání. Pokud mi ovšem řeknete, že něco dělat nechcete, rozhodně Vám za to nenadám, do ničeho Vás nebudu nutit.

Neomezuji počet fotek. Zkrátka nemám to srdce Vám odevzdat třeba jen 10 fotek z focení. Proto dělám výběry já a k Vám se dostanou všechny zdařilé  záběry, co za to stojí. Orientační počty fotek, jsou uvedeny v ceníku. 

Neretušuji. Vyjma běžných věcí jako je akné, modřiny, škrábance a tak dále, jednoduše věci co k Vám normálně nepatří. Mám Vás ráda takové, jací jste, a chci, abyste se i Vy poznávali. Nechtějte po mě prosím ani ubrat velikost či dvě. Tyto úpravy jsou mimo můj styl a nedělala bych je s láskou a tudíž ani neodvedla dobrou práci.

Neposkytuji neupravené fotografie. Vnímám to jako nedodělanou práci. Odevzdávané fotografie jsou celek, včetně barevných a jiných úprav, právě to je ten kus mne, který do nich vložím a jak to cítím. Pokud si je někdo upraví podle svého vkusu, již to není moje práce.

Ahoj!

Jsem Tereza. K fotografii jsem se dostala vlastně náhodou. Vždy jsem obdivovala svoji maminku, která umí nádherně kreslit. Bohužel tento um jsem po ní nezdědila. Co jsem, ale dostala do vínku je její cit a vnímání. Děkuji, mami! No, a jelikož mi kreslení nešlo, našla jsem si jinou cestu. Tou cestou byla fotografie. Ten kus sebe co jsem nedokázala přenést na papír, jsem se naučila dát do fotografií. Když tady o tom tak přemýšlím, byla to vlastně moje maminka, která mi ukazovala fotky koní, co kdysi zachytila, to ona mi půjčila svoji Viliu (starý kinofilmový fotoaparát) tak to vlastně asi taková náhoda nebyla. Fotím od malička, plně se fotografii věnuji od roku 2017.


Jsem taky nenapravitelná optimistka a snílek, mistr ve skákání lidem do řeči a člověk co se neumí občas přestat smát, za tento nešvar jsem byla i párkrát ve škole odvelena za dveře.


Jsem malá, ale napravuji to svým hlasem. Miluji svého syna, manžela, rodinu, psy (vystudovala jsem střední školu - obor veterinární prevence a dva roky pracovala jako veterinární setra), vůni koňských stájí, západy a východy slunce, hory a lesy, čerstvý chléb (hlavně kůrku), cestování a kávu. Květiny mi prosím nesvěřujte, snažím se z každé vychovat kaktus a zatím se to moc nedaří.


Tak to jsem já, malý člověk s velkým srdcem, které bije pro každého dobrého člověka a je nachystané rozdávat úsměvy.

Přijďte si taky ulovit ten svůj.


Budu se na Vás moc těšit.


Brzy na viděnou…


S láskou                              

                Tereza Vitoulová

Tereza Kučerová

Foceni s Terezkou je přirozené a vždy uvolněné. Šikovná a milá paní s foťákem v ruce. Výsledkem jsou vždy krásné fotky,které zachytí nejhezčí okamžiky. Pokud hledáš pohodovou fotografku, kde foceni je zábavou určitě zde ji najdeš.

Jana Vévodová

Chtěla bych doporučit fotografku Tess 's photo, která s námi strávila celý svatební den. Nejenže výsledné fotky předčily naše očekávání a jsme víc jak nadšení. Ale i celkový přístup fotografky byl perfektní. Ráda vyhoví vašim představám a sama má nápadů plnou hlavu, takže u focení jsme se opravdu hodně pobavili. Fotky od Tess budou pro nás tou nekrásnější vzpomínkou na tento den. Jsme moc šťastní, že jsme si vybrali právě ji pro náš den. Mohu na 100% doporučit, fotky jsou toho důkazem

Michaela Wiesner 

Chtěla bych moc poděkovat fotografce Terezce za to, že s námi strávila náš svatební den! :) Do celého dne zapadla tak dokonale, že si celá rodina myslela, že je Terka naše kamarádka ze školy :) Ví zkrátka co a jak a její veselá a milá povaha je přesně to, co na svatbě chcete :) No a po tom, co prožijete nádherný svatební den, na který všichni zúčastnění s nadšením vzpomínají, si nepřejete už nic víc, než aby fotky zachytily alespoň z části tu neopakovatelnou krásu a atmosféru celého dne. Terčiny fotky vše zachytily dokonale a my se těšíme z další vlny nadšených ohlasů, tentokrát na naše svatební fotografie :) Děkujeme, Terezko!

REZERVACE SVATEBNÍCH TERMÍNŮ  2020

© 2019 by Tereza Vitoulová / na všechny fotografie se vztahují autorská práva.

  • Black Instagram Icon